Jak jeść, aby budować masę mięśniową?

Coraz częściej i chętnie wybieramy zdrowy tryb życia. Rezygnujemy z palenia papierosów, picia alkoholu i decydujemy się na systematyczne treningi na siłowni. O ile wielu z nas wybiera pomoc profesjonalnych trenerów personalnych – o tyle często nas po prostu na to nie stać. Wówczas zdajemy sobie pytanie co i jak jeść, aby skutecznie zwiększać masę mięśniową. Wbrew pozorom temat jest niezwykle obszerny i wymagający, ale istnieje kilka prostych wskazówek – jak jeść, aby zwiększać masę mięśniową.

Czytaj dalejJak jeść, aby budować masę mięśniową?

Zdrowe odżywianie, jak zacząć?

Często zastanawiamy się nad tym czym tak naprawdę jest zdrowie odżywianie. Żyjemy w ciągłym pośpiechu i posiłek na mieście nie jest już rzadkością. Szybkie jedzenie gości w naszych życiach coraz częściej, ale czy to dobrze? Chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Jeżeli myślisz nad rozpoczęciem zdrowego trybu życia połączonego z zdrowym odżywianiem to na pewno Ci w tym pomożemy! Na cały szczęście istnieją podstawowe zasady zdrowego odżywiania. My dodatkowo zaproponujemy Ci kilka prostych kroków – jak wprowadzić zdrowe odżywianie do swojego życia!

Czytaj dalejZdrowe odżywianie, jak zacząć?

Jak mądrze się odchudzać?

Zapewne wielu z nas niejednokrotnie w swoim życiu podjęło decyzję odchudzania. I o ile sam pomysł jest jak najbardziej dobry – często mniej lub bardziej świadomie bardzo źle go egzekwujemy. Drastyczne obcięcie kalorii jest wręcz szokiem dla organizmu co jak można się domyślać nie jest dla niego dobre. Często popełniamy również małe błędy przez co proces odchudzania nie jest dla nas satysfakcjonujący lub wręcz niewidoczny. Jeżeli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób mądrze się odchudzać – koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Czytaj dalejJak mądrze się odchudzać?

Zasady zdrowego odżywiania

Zdrowe odżywianie jest podstawą prawidłowego funkcjonowania każdego z nas. I nie chodzi tutaj tylko o to co jemy – ale również co pijemy. Wbrew pozorom nie jest to skomplikowany temat i każdy z nas jest w stanie wdrążyć w życie kilka podstawowych zasad dzięki czemu zdrowe odżywianie wejdzie nam w życie. Poprzez to będziemy czuli się lepiej, a nasz samopoczucie znacznie się poprawi!

Czytaj dalejZasady zdrowego odżywiania