Gdzie na wakacje z dzieckiem?

arabica

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: arabica » pn mar 01, 2021 9:17 pm

W sumie jest wiele wyjątkowych miejsc, gdzie warto byłoby się wybrać... Wystarczy się rozglądnąć chociażby w sieci i można znaleźć wiele ciekawych koncepcji na wakacje. Ja chociażby planuje wybrać się na Kaszuby i tak powoli nawet szukam dobrego noclegu. Nie wiem, ale ponoć Hotel Kaszuby Chaber Apart to idealne miejsce na wypoczynek.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » pt mar 26, 2021 8:36 am

To bardzo ważna rzecz. Chodzi w końcu o to, by znaleźć miejsce, w którym wszyscy będziecie się świetnie bawić. Ja zdecydowanie mogę Wam podpowiedzieć, że niesamowicie w tym aspekcie sprawdza się hotel hthouseboats/com/sala-konferencyjna/ Możecie tam zorganizować też wyjątkową konferencje nad morzem, więc zdecydowanie powinniście wziąć to pod uwagę już teraz.

silacz

Post autor: silacz » pn kwie 19, 2021 7:16 pm

Na taki szybki weekend polecam niedalekie kierunki. Ja jak byłem mały byłem na wycieczce w Wieliczce i teraz chyba zafunduje to moim dzieciom. Na stronie https://mrshuttle.com/pl/wycieczka/kopa ... wieliczce/ Znalazłam bardzo interesującą ofertę która powinna się spodobac każdemu. Wieliczka wydobywa sól od 700lat! Warto też dodac że znajduje się na liście UNESCO! Na pewno będziecie zadowoleni z takiego wypadu.

Fioletowa

Post autor: Fioletowa » czw kwie 29, 2021 10:43 am

Ja tam moje dzieci zabieram wyłącznie nad jeziora :)
Nigdzie tak szybko nie nauczą się pływać jak właśnie nad jeziorem, a jak jeszcze znajdzie się takie, gdzie głęboko zaczyna się daleko od brzegu to już ideał.
W tamtym roku byliśmy nad jeziorem Niesłysz i na plaży należącej do gminy jest właśnie takie cudne zejście do wody, gdzie dzieci można bezpiecznie samopas puścić.
Zerknij na opis tego jeziora https://czystejeziora.pl/pojezierze-lub ... o-nieslysz
Polecam :)

indra

Post autor: indra » czw cze 10, 2021 7:38 am

My razem ze znajomymi i wszystkimi dziećmi wybieramy się nad morze, a dokładnie do łeby. Dostałam już nawet namiar na meleks Leba więc jeśli chodzi o zwiedzanie miasta tak dużą grupą, to jestem spokojna. Wszędzie dojedziemy bez najmniejszego problemu :)