Naprawa samochodów

Awatar użytkownika
kooorr

Naprawa samochodów

Post autor: kooorr » ndz gru 12, 2021 8:09 pm

Moja żona ostatnio jak wracała z pracy miała stłuczkę - kierowca wymusił na niej pierwszeństwo. Od razu po kolizji zadzwoniła do mnie - bardzo się tym przejąłem, ale całe szczęście wyszła z tej sytuacji bez szwanku. Dało mi to do myślenia, dlatego teraz na drodze staram się zachowywać szczególną ostrożność. Jeżeli chodzi o samochód - oddałem go do lakierni samochodowej https://autolakiernik.pl/ i muszę przyznać, że panowie wykonali fenomenalną robotę. Po stłuczce nie ma śladu, a auto wygląda jak nowe, dlatego jestem zadowolony. Pamiętajcie - zachowajcie ostrożność na drodze!
Kiedy pomnażają się Twoje cierpienia – pomnaża się też siła ich niesienia.

pixel

Re: Naprawa samochodów

Post autor: pixel » śr gru 15, 2021 12:32 pm

W sumie mój mąż w razie czego naprawia wszystkie nasze auta, to nie muszę się tym martwić, ale nie wiem, jak powinna być załatwiana taka rejestracja samochodu swarzędz g.page/uwgpo . W sensie, że można kogoś poprosić o pomoc, ale jakie to będą koszty? Ktoś może coś o tym wie? I jakie dokumenty muszę ja posiadać, by to załatwić?

silaczka

Post autor: silaczka » śr sty 05, 2022 12:42 pm

Pamiętaj o regularnym przeglądzie rejestracyjnym. Taki przegląd należy robić raz do roku. Jazda bez niego może grozić nawet odebraniem dowodu rejestracyjnego. Przegląd ten zrobisz w miejscach takich jak Stacja Kontroli Pojazdów Premium Kowale Gdańsk: skppremium/pl/ .

indra

Post autor: indra » śr lut 02, 2022 3:16 pm

Wśród klocków hamulcowych możemy wyróżnić cztery główne materiały z których wykonane są klocki. Zanim zdecydujemy się na wymianę klocków hamulcowych priorytetowo musimy się dowiedzieć, w jakie klocki nasz samochód jest wyposażony. W ofercie sklep.breck/pl/ na pewno znajdziecie odpowiednie klocki do swojego samochodu.

klara

Post autor: klara » czw lut 03, 2022 7:41 am

Ja polecam ten warsztat samochodowy. Bardzo szybko naprawiają auta - garage66/pl/ Możesz tam też sprzedać swój samochód, bo mają skup i oferują dobre ceny. My tam niedawno naprawialiśmy naszego berlingo.

xuma

Post autor: xuma » śr lut 23, 2022 8:56 am

Myślę, ze w każdym mieście znajdzie się taki godny polecenia mechanik. Ja wychodzę z założenia, ze auta warto naprawiać w miejscach, które specjalizują się w danej marce. Osobiście posiadam BMW i jak tylko coś się dzieje to zawsze udaję się do bmw-slusarczyk/pl/. Jeśli mieszkacie w Tarnowie lub okolicach to zdecydowanie polecam :) Rozsądne ceny, szybkie terminy i doświadczeni mechanicy.

Michalina

Post autor: Michalina » sob kwie 30, 2022 11:57 am

Gdyby ktoś z Was szukał dobrego serwisu samochodowego zajmującego się między innymi naprawą felg, to polecam zajrzeć na stronę omt-serwis/pl/usluga/naprawa-felg-tarnow/. Jak widać serwis ten działa w Tarnowie, więc powinno Was to zainteresować, jeśli jesteście z tych okolic ;)

fiacik

Post autor: fiacik » pn cze 20, 2022 2:26 pm

Samą naprawą to mechanik i blacharz się zajmie, ale oprawa wizualna, to zadanie tylko dla lakiernika. I kogoś odpowiedniego należy poszukać w tym sensie, tylko trzeba po prostu sobie spokojnie opcje sprawdzić. Moim zdaniem taka colorex/pl/ firma będzie dla nas naprawdę konkretną. Przeprowadzają wiele zadań na lakierze, pamiętajcie o tym.

kimchi

Post autor: kimchi » wt lip 26, 2022 11:19 am

Naprawą naprawą ale jak radzić sobie z oc sprawcy wypadku? Ja gdyby nie strona superpolisa/pl/faq/wyplata-odszkodowania-z-oc-sprawcy/ to nie widziałabym totalnie co robić. Na szczęście Internet podpowiada nam w prawie w każdej sytuacji życiowej

AsiaS

Post autor: AsiaS » śr wrz 21, 2022 1:46 pm

Niestety czasem naprawa samochodu jest tak kosztowna, że przewyższa wartość samego pojazdu... Niestety u mnie tak było więc doradzono mi aby sprzedać samochód w skupie kupiewszystkieauta/pl/ bo mogę dostać jeszcze za niego jakąś kasę. Czy ktoś miał podobna sytuacje?