Gdzie na rower i spacery po górach?

Isterius

Post autor: Isterius » ndz paź 11, 2020 4:31 pm

Coś innego niż Zakopane błagam..

Fioletowa

Re: Gdzie na rower i spacery po górach?

Post autor: Fioletowa » pn paź 12, 2020 8:23 am

:lol:
Tez mi ostatnio Zakopane zbrzydło, ale to chyba dlatego że bylam już ze 100 razy i chęć odkrywania innych widoków jest we mnie coraz większa.
Obadaj sobie Ustroń, albo Szczyrk - cudowne miejsce które od niedawna poznaję,

tu: dreamapart/pl/ustron masz miejscówki z których korzystałam - apartamenty,bardzo fajne i wygodne :)

glaczek

Post autor: glaczek » pt lis 13, 2020 10:55 am

bieszczady a moze góry stołowe? gdzie tylko się da :)

waporyzator cbd

arabica

Post autor: arabica » pn lut 22, 2021 3:06 pm

Ja też bardzo lubię jazdę rowerem. Ale aby bezpiecznie i komfortowo jeździć, musimy mieć sprawny sprzęt. Dlatego warto pamiętać o firmie typu wygodnyrower/pl/serwis/mobilny-serwis-rowerowy-u-klienta/ , która w razie awarii, usterkami może nam pomóc. Warto więc zapoznać się z szczegółową ich ofertą.

Michalina

Post autor: Michalina » śr mar 03, 2021 8:51 pm

W górach oczywiście najlepiej sprawdzi się jakiś dobry, solidny rower górski Warszawa to na przykład duże miasto, więc tam taki rower nie będzie za bardzo potrzebny, ale w górach i na nierównym terenie sprawdzi się na pewno ;) Ja sama mam w domu 2 rower - jeden górski na wycieczki i jeden miejski do dojeżdżania do pracy ;)

karina38

Post autor: karina38 » pn maja 02, 2022 1:44 pm

Myślę, że gdzie to nie problem. Lepiej pomyśl o rowerze, który będzie odpowiedni do takich wypadów. Ja bym zaproponowała jakiś model BMX. Rzuć okiem tu greenbike/pl/rowery-bmx-c-76.html - znajdziesz modele dla całej rodziny, także dla dzieci. Wygodne, funkcjonalne, stabilne. Myślę, że się sprawdzą.

indra

Post autor: indra » czw maja 12, 2022 5:21 pm

Też uważam, że fajnie byłoby zorganiozwać taki wyjazd. Nawet brak samochodu w obecnych czasach nie jest przeszkodą. Wystarczy, że zdecydujecie się na wynajem samochodów Katowice Dzięki temu szybko i bezpiecznie dotrzecie do miejsca docelowego.

arabica

Post autor: arabica » wt wrz 20, 2022 4:21 pm

Wiecie jest teraz tak wiele rodzajów roweru, że szok. A jak teraz szukałam rowery składane , to znalazłam na stronie sklepzrowerami/pl właśnie rowery górskie i różne inne, które sprawdzą się na każdej trasie. Także jakby co to możecie odwiedzić sobie również oferty tej firmy. Może tam znajdziecie coś dla siebie...

Wróć do „Aktywność fizyczna”