Herbaty dla kobiet karmiących

Warholm

Herbaty dla kobiet karmiących

Post autor: Warholm » śr maja 27, 2020 8:54 pm

Ostatnio natrafiłam na produkt herbatka dla kobiet karmiących. Poleciła mi to koleżanka, która uważa, że jest to bardzo ważny produkt dla mam karmiących, ale nie mogłam się doprosić wytłumaczenia dlaczego :) Znacie ten produkt? Co o nim sądzicie?

golasek

Re: Herbaty dla kobiet karmiących

Post autor: golasek » czw lip 23, 2020 7:52 am

Teraz to jest bardzo dużo różnych herbat dostępnych dla kobiet w ciąży które pomagają nawet na wzrost pokarmu. Ale ja takich herbatek nie potrzebuję. Ale z to interesują mnie koszule ciążowe,bo do szpitala zdecydowanie takie mi się przydadzą. I tak koleżanka pokazała mi w tym sklepie babyandmam/pl/koszule-ciazowe kilkanaście bardzo fajnych takich koszul. A że cenowo nie wychodzi to tak źle także zamówię sobie ich kilka sztuk

Michalina

Post autor: Michalina » ndz sie 08, 2021 8:18 pm

A skoro już jesteśmy przy temacie herbat, to jakie herbaty najbardziej lubicie? Czarne, zielone, czerwone, a może białe? Ja jestem fanką herbat zielonych, lubię próbować różnych odmian takiej zielonej herbaty ;) Ostatnio natknęłam się na stronie internetowej coteca/pl/herbata-zielona/312-1329-herbata-zielona-japan-bancha.html#/59-waga_herbat-50g na zieloną herbatę bancha, która podobno ma bardzo łagodny aromat. Próbował ktoś z Was?

karina38

Post autor: karina38 » pt sty 28, 2022 2:51 pm

Myślę, że w takim okresie warto stawiać na delikatne herbaty, najwyższej jakości. Rzuć okiem tu evita.sklep/pl/pl/herbata-biala-30g.html . To herbata biała. Jest robione z wyselekcjonowanych młodych pączków liści krzewów herbacianych. Delikatna w smaku, aromacie i kolorze. Ma też działanie antyoksydacyjne. Dodaje energii. Jestem pewna, że się sprawdzi.

Fiona

Post autor: Fiona » ndz lip 31, 2022 1:51 pm

A może japońska matcha? Jej właściwości znane są od wieków. Pozytywnie wpływa na organizm, a do tego świetnie smakuje. Oczywiście matcha musi pochodzić z zaufanego źródła. Tutaj ouritsumatcha/pl/ macie sklep, w którym mają certyfikowaną, organiczną matchę. I akcesoria do jej przygotowania. Z pewnością się sprawdzi.

pixel

Post autor: pixel » czw wrz 22, 2022 8:20 am

Tak naprawdę mam problem z tym, bo nie każdą herbatkę można pić, by dziecko mimo wszystko się nie męczyło z kolkami. Chyba zapytam jakiegoś specjalisty i wybiorę coś odpowiedniego. Wstępnie w sklepie Oh!Tea ohtea/pl/ sprawdzam możliwości. Jakoś tak polubiłam to miejsce i widzę, że można tu na spokojnie zrobić zakupy. Co wy na to?

Wróć do „Ciąża i dziecko”