Wybór materaca

ocetka

Wybór materaca

Post autor: ocetka » wt gru 21, 2021 5:58 pm

Dobrze jest posprawdzać kilka różnych opcji i dopiero wtedy sie zdecydować na dany materac. Jeżeli jednak zalezy Ci na czymś konkretnym to tutaj hilding/pl/ mają bardzo dobrej jakości materace.

karina38

Re: Wybór materaca

Post autor: karina38 » pt sty 14, 2022 7:10 pm

Nie znam tego sklepu, ale ja miałam duży problem z wyborem materaca, bo musiał być wygodny. W końcu zdecydowałam się na materac piankowy, który dopasowuje się do kształtów ciała, dzięki czemu sen jest komfortowy. Znalazłam go na tej stronie mebleimaterace/pl/c/materace/materace-piankowe/ . Jestem zadowolona, bo w końcu się wysypiam i nie boli mnie kręgosłup.

pixel

Post autor: pixel » pn sty 31, 2022 3:02 pm

Jakby nie patrzeć. to macie spory problem, ale tylko dlatego, że takie materace to troszkę potrafią kosztować. Dlatego ja raczej będę patrzeć na sofy dwuosobowe i to z odpowiednim zabezpieczeniem. Każdy ma prawo decydować o sobie. ale nie ma to jak rozwiązania mniej problematyczne. Nie uważacie? ?

klara

Post autor: klara » pn maja 09, 2022 10:09 pm

Grunt to wybrać najlepszy materac dla siebie. Tobie ma być wygodnie! Ja długo szukałam odpowiedniego materaca na którym nie będzie mnie bolał kręgosłup i będę wstawała wyspana. Udało się! Bardzo dobrze mi się śpi i w końcu nic mnie nie boli.

seweryna

Post autor: seweryna » wt wrz 20, 2022 2:51 pm

Wygodna poduszka też z pewnością Ci się przyda. Dlatego rzuć okiem na poduszkę masującą: orteo/pl/przyrzady-do-masazu/poduszka-masujaca-z-obrotowymi-glowicami-wielofunkcyjny-masazer-elektryczny-tryb-z-podczerwienia-massage-pillow-15696 . Uważam, że to całkiem przydatny gadżet.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”