Strona 1 z 1

Badania diagnostyczne

: śr lis 18, 2020 12:00 pm
autor: deborah
W jakim centrum medycznym wykonam badania diagnostyczne Kraków?

Re: Badania diagnostyczne

: pn lis 23, 2020 9:00 am
autor: aferka
Jeśli chodzi o to to tak konkretnie nie znam dobrej kliniki w której bez problemu można wykonać takie badania diagnostyczne. A od jakiegoś czasu bardziej się tym interesuję bo podejrzewam, że moja ciocia ma boreliozę. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat szperałam w internecie i przekonałam się, że objawy boreliozy sprawdzisz na lekarzebezkolejki/pl/ Także teraz może uda mi się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat

Re: Badania diagnostyczne

: pn lis 30, 2020 7:42 pm
autor: Polina22
Obecnie niestety wizyty u lekarza oraz wykonywanie niezbędnych badań są dość utrudnione. Dlatego trzeba być bardziej samodzielnym i poczytać sobie jak radzić sobie z przeziębieniem czy zapaleniami (np. zapalenie pochwy czym leczyć). W ten sposób będziecie posiadać przynajmniej podstawową wiedzę w zakresie tego jakich leków i preparatów można używać przy danym schorzeniu przed udaniem się do lekarza.

Re: Badania diagnostyczne

: pn wrz 19, 2022 11:47 am
autor: Fiona
A myślałaś o biorezonansie? To nowoczesna, alternatywna metoda, która polecana jest przez wiele osób. Diagnostyka biorezonansem może obejmować wiele płaszczyzn. Możliwa jest m.in, diagnostyka alergii pokarmowych i wziewnych, obciążeń organizmu wirusami, bakteriami, pasożytami czy niedoborów witamin i minerałów. W Warszawie jest profesjonalny gabinet biorezonansu. Tutaj biorezonans-mokotow/pl/ namiary na nich. Sprawdź, może skorzystasz.

Re: Badania diagnostyczne

: śr wrz 21, 2022 1:43 pm
autor: AsiaS
Regularne badania sa bardzo ważne. Sama zdecydowałam się zrobić przegląd swojego ciała i wybieram się na rezonans jamy brzusznej w celu wykluczenia różnych chorób. Jestem z warmińsko-mazurskiego więc zapisałam się do mrdiagnostic/pl/mrdiagnostic/uslugi/rezonans-magnetyczny-jamy-brzusznej. Ponoć mają świetny sprzęt i specjalistów wykonujących badania.

Re: Badania diagnostyczne

: ndz sty 29, 2023 11:22 pm
autor: silacz
Jeżeli chodzi o badania diagnostyczne to warto podejść do organizmu holistycznie i tak też go diagnozować. Pomocne może być medycyna alternatywna i jej najnowsze osiągnięcia w postaci urządzeń kwantowych Quantec. Odwiedź witrynę i dowiesz się co to jest pole morficzne, biokomunikacja czy terapie kwantowe. Warto otworzyć umysł tym bardziej że metody Quantec oparte są na fizyce kwantowej.