Czym siękierujecie wybierając lekarza prywatnie?

arabica

Re: Czym siękierujecie wybierając lekarza prywatnie?

Post autor: arabica » wt mar 30, 2021 2:07 pm

Ja tam staram się nie chodzić do lekarza, chyba że naprawdę muszę... Jakoś nie mam zaufania do naszej polskiej medycyny. Ja jest jakiś problem, to już wolę wyczytać w sieci przykładowo, jaki lek na infekcje intymne najlepiej zastosować. W końcu tutaj też można sporo się dowiedzieć.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » sob kwie 17, 2021 10:36 am

W pierwszej kolejności powinniście zawsze stawiać na sprawdzonych specjalistów. To pozwoli Wam uzyskać zdecydowanie bardziej merytoryczną pomoc. Właśnie dlatego jeśli chodzi o żylaki, warto wybierać takie kliniki jak klinikaflebologii/pl/Zakres-uslug/Diagnostyka-obrazowa-naczyn W nich zostaną wykonane najlepsze badania, co ma realne przełożenie na Wasze zdrowie.
materiały promocyjne

ocetka

Post autor: ocetka » czw kwie 29, 2021 3:45 pm

Moim zdaniem trzeba wiedzieć jakie doświadczenie ma taki lekarz. Po za tym widać, że jak ktoś ma fartuch chirurgiczny bardzo zadbany to stara się też o swojego pacjenta. Wiadomo, że płacimy takiemu lekarzowi, jednak ja mam wrażenie że taki prywatny lekarz zdecydowanie bardziej zadba o pacjenta.

xuma

Post autor: xuma » pn maja 31, 2021 2:09 pm

kieruje się kilkoma czynnikami - opinią, terminami, podejściem do pacjenta, Ostatnio szukałam specjalisty z zakresu medycyny pracy i z polecenia koleżanki trafiłam do warszawskiej przychodni Medivita. Okazało się, ze można zapisać się na konsultację online i nie trzeba nawet jechać do placówki :) to ogromne ułatwienie dla pacjenta. Na plus szybki termin i sympatyczna atmosfera podczas wizyty.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » czw wrz 23, 2021 11:56 pm

To bardzo ważna rzecz, dlatego też koniecznie powinniście zastanowić się nad tym, co realnie mogłoby zadziałać w Waszym przypadku. Moim zdaniem w pierwszej kolejności warto zajrzeć do lekarzebezkolejki/pl/specjalizacje-lekarskie/chirurg-plastyczny i tam poszukać odpowiedniego specjalisty w Waszym mieście. Dzięki temu będziecie w stanie dobrać dla siebie kogoś naprawdę dobrego.
materiały promocyjne

smarkacz

Post autor: smarkacz » ndz lut 27, 2022 8:31 am

Przede wszystkim szukam dobrych specjalistów i przychodni która wykonuje USG. Ponieważ żona choruje na tarczycę, to zależało mi na szybkim przebadaniu dziecka. Znalazłem prywatną przychodnię w Warszawie i skorzystałem z tej oferty tu gabinetusg/com/pl/oferta-usg-pediatryczne/usg-tarczycy-u-dzieci/ Nie wiem czy wiecie ale tarczyca bywa dziedziczna. Dlatego warto zdecydować się na to badnie. Ja jestem bardzo zadowolony. lekarz cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Samo badanie wykonane bardzo sprawnie i co najważniejsze dziecko jest zdrowe.

Levy

Post autor: Levy » pn kwie 25, 2022 2:25 pm

Ja zawsze sprawdzam opinie o danym lekarzu. Moim zdaniem to bardzo ważne, jakie lekarz ma podejście do pacjenta i czy leczy skutecznie. Z polecenia trafiłem do świetnego ortopedy do centrum Open Medical w Krakowie openmedical/pl/Oferta/ortopeda/ . Długo miałem nawracający problem z kolanem, ale w końcu trafiłem na rzetelnego lekarza, który zajął się kompleksowo diagnostyką i szybko ustalił co jest przyczyną problemu. Od razu też dostałem skierowanie na fizjoterapię, po której wróciłem do pełnej sprawności.

klara

Post autor: klara » wt cze 28, 2022 10:12 pm

"""Od siebie mogę polecić wizyty online w Med24 - med-24/com/pl/dedicated?gclid=Cj0KCQjwyMiTBhDKARIsAAJ-9Vt2DpzZvL6DghVy1pyQQb5TmrITQaG1COktH2jL3IN1X9pf43wIV6IaAmV3EALw_wcB Pierwsza wizyta kosztuje 49 złotych. Mają tam świetnych lekarzy. Ja korzystałam juz m.in z porady pediatrycznej gdy młoda nam się pochorowała przed weekendem i nie było szans na dostanie się do przychodni."""

kimchi

Post autor: kimchi » ndz lip 31, 2022 11:04 pm

Bardzo fajnie jeśli lekarz oferuje konsultacje online, które dostępne są np. w Centrum Medycznym carenabis/pl/ . Tutaj specjaliści zajmują się leczenie marihuaną medyczną w przypadkach takich jak np. padaczka, depresja, anoreksja czy choroby układu nerwowego

arabica

Post autor: arabica » sob wrz 24, 2022 9:54 am

Na pewno warto sprawdzić sobie opinie, a także podpytać znajomych kogo polecają etc. Ja przykładowo dowiedziałam się ostatnio, jak działa niezawodnie centrum medyczneg o neomedica/pl/ . Dlatego uważam, że warto byłoby do nich się wybrać... Ponieważ oferują oni usługi na najwyższym poziomie i dbają całkowicie o pacjentów.