logo
...

WŁAŚCICIEL STUDIA, TRENER PERSONALNY

Mateusz Kruk


Właściciel Studia Treningu sport4you w Chorzowie. Pasjonat aktywności ruchowej w każdej postaci. Ruch to jego drugie imię! Jest osobą o niemożliwie wielkich pokładach energii i pomysłów. Nuda w jego słowniku nie istnieje… Jeśli w waszym życiu nuda i monotonia pokonała wasze chęci, Mateusz jest osobą, którą musicie poznać! Gwarantowane: poczucie humoru, chęci do działania, ciągła akcja, zero nudy i niekończące się nowe pomysły. Pomijając nieograniczone pokłady energii – magister Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, posiada dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku Turystyka i Rekreacja o specjalizacji Trener Osobisty. Ponadto instruktor Funkcjonalny Trening Siłowy, Pływania, Piłki Nożnej, Narciarstwa Zjazdowego, Instruktor PZN, Kettlebell, Boot Camp. Licznie odbyte warsztaty i szkolenia m.in. z Programowania Treningowego oraz Dietetyki Sportowej i Suplementacji świadczą o tym, że nie przestaje zdobywać wiedzy i doświadczenia.

...

WSPÓŁWŁAŚCICIELKA STUDIA, TRENER PERSONALNY, INSTRUKTOR FITNESS

Natalia Deja


Współwłaścicielka Studia Treningu sport4you w Chorzowie, założycielka i prezes zarządu Uczniowskiego Klubu Sportowego „Azaria". Jednym słowem człowiek Pasja. Chcesz robić w życiu to, co kochasz? Bierz z niej przykład. Sport, taniec, przekazywanie wiedzy i praca z ludźmi to najważniejsze rzeczy w jej życiu. Wystarczy muzyka i kawałek miejsca, magia podzieje się sama. Uśmiech z twarzy nie schodzi podczas zajęć. Doświadczenie? Szkolenia? Kursy? Wszystko rozpoczęło się już od najmłodszych lat, a w dyplom przerodziło się na studiach. Absolwentka i mgr Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach o specjalizacji Trener Osobisty. Instruktor Aerobiku, Nowoczesnych Form Wzmacniających, Instruktor Nowoczesnych Form Wzmacniania z projektu „od hobby do nowego zawodu”, instruktor Funkcjonalnego Treningu Siłowego, Instruktor Zumba Fitness, Aerial „Air ” Jogi, tańca mażoretkowego I i II stopnia i dodatkowo instruktor siatkówki. Niezliczone warsztaty i szkolenia, w których nie tylko była uczestnikiem, ale również prowadzącym. Uczymy się całe życie, ale to przekazywanie wiedzy daje nam większą radość i satysfakcję.

...

INSTRUKTOR FITNESS

Krzysztof Tora


Magister Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach o specjalizacji trener osobisty, posiadający uprawnienia instruktorskie takie jak: Instruktor aerobik, fitness-ćwiczenia siłowe, kinezygerontoprofilaktyka, PFI Zdowy Kręgosłup, instruktor Zumba. Od wielu lat prowadzi zajęcia grupowe, ”wulkan” energii, zawsze wesoły i uśmiechnięty, zarażający uczestników pozytywną energią. Dobra zabawa, efektywny trening, radość i satysfakcja uczestników dają mu ogromną motywację do działania. „Obudź się z motywacją, a zaśnij z satysfakcją”

...

INSTRUKTOR FITNESS

Dorota Szaniawska


Certyfikowana instruktorka Jumping Frog . Absolwentka Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego Katowicach. Już od najmłodszych lat zakochana w aktywności fizycznej i tańcu. Szkoliła się w różnych technikach tanecznych takich jak jak jazz, hip hop czy cheerleeaders co sprawia, że każde zajęcia są urozmaicone. Fitnessem zajęła się już na pierwszym roku studiów jednak jej serce skradł Jumping Frog. Na swoich zajęciach kładzie nacisk na poprawność wykonywanych ćwiczeń, ale też dobrą zabawę. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii i kreatywna.

...

INSTRUKTOR FITNESS

Agnieszka Kupka


Absolwentka AWF Katowice, instruktor fitness,od 2003 roku uczestniczka wielu konwencji i szkoleń. Swoją zawodową przygodę z fitnessem rozpoczeła od 2005 roku. Od dziecka związana ze sportem: początkowo tenis ziemny, potem lekkoatletyka. Na codzień nauczycielka wychowania fizycznego, trener lekkoatletyki, instruktor tenisa ziemnego oraz piłki siatkowej. Specjalizuje się w zajęciach: BPU, TBC, Body Shape, Functional Step, Tabata, Deep Work, Zajęcia u Agnieszki wyróżniają się dynamiką, dużą energią, niezłym wyciskiem oraz szczególną dbałością o technikę i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń.

...

DIETETYK

Maciej Kozłowski


Absolwent Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku dietetyka w sporcie. Pasjonat sportów siłowych oraz zdrowego stylu życia. Nie działa według schematów. Każdego klienta traktuje indywidualnie. Specjalizuje się w dietetyce sportowej oraz klinicznej. Nie przestaje się kształcić, biorąc udział w szkoleniach oraz konferencjach dietetycznych. Działa zgodnie z przysięgą hipokratesa, która brzmi "niechaj pożywienie będzie lekarstwem , a lekarstwo pożywieniem"

...

INSTRUKTOR FITNESS

Paulina Sieradzka


Studentka ostatniego roku położnictwa na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Certyfikowany instruktor fitnessu dla kobiet w ciąży. Fitness to jej wielka pasja zaraz po położnictwie. Nie przestaje się kształcić, bierze udział w szkoleniach oraz konferencjach położniczych. Na jej zajęciach nie tylko wzmocnisz swoje ciało, ale także przygotujesz je do porodu. Wychodzi z założenia, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

...

INSTRUKTOR FITNESS

Kasia Bogacz


Absolwentka Kierunku Wychowanie Fizyczne na AWF w Katowicach ze specjalizacją z gimnastyki korekcyjnej i tańca. Instruktor pływania, akrobatyki sportowej oraz fitness dla kobiet w ciąży i po porodzie. Biorąca udział w licznych konwencjach i szkoleniach. Artystyczna dusza i pasjonatka grupowych zajęć fitness, którymi zaraża innych! W swoich zajęciach stawia na to, by ruchy były poprawne i pewne, by z jednego ćwiczenia wynikało drugie, a przy tym na nieustanny rozwój i satysfakcję uczestników zajęć. Kasia, na sali i przy muzyce czuje się jak ryba w wodzie, jesteśmy pewni, że i Wam udzieli się ta atmosfera!

Nasi partnerzy